تور مجازی
website monitoring service
خانه درباره ما
سیستم اتوماسیون ثبت نام تحت وب نمایشگاه (EWRS)
روش ثبت نام سنتی نمایشگاه که سال‌هاست مورد استفاده قرار می‌گیرد، همیشه با معایبی مواجه است. هرچند با مدیریت خوب می‌توان این مشکلات را به حداقل رساند، اما بازهم موارد بسیاری پیدا می‌شود که هم شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و هم برگزارکنندگان را دچار مشکل می‌نماید. بخصوص در نمایشگاه‌هایی که ارگان‌های دولتی بانی برگزاری آن می‌باشند، این مشکل به دلیل مشغله‌ی مدیران بیشتر مشهود می‌باشد.
استفاده از سیستم‌های مکانیزه‌ی الکترونیکی برای ارائه اینگونه خدمات راهکاری مناسب است که علاوه بر رفع معایب موجود که بخاطر حضور نیروی انسانی در چرخه ثبت نام بوجود می‌آید، امکانات فراوانی از قبیل سیستم حسابداری دقیق، ‌توان گزارش‌گیری از روند اقدامات انجام شده در لحظه(Online)، سرعت غیر قابل مقایسه در انجام چرخه‌ی ثبت نام، عدم اشتباه در ورود اطلاعات و گرفتن گزارشات، راحتی ثبت نام از طرف شرکت‌کنندگان در نمایشگاه (بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری در هیچ یک از مراحل ثبت، و انجام آن در چند دقیقه از طریق رایانه‌ی شخصی)، ارتباط آسان از طریق سایت بصورت گروهی یا فردی با شرکت‌کنندگان و ... را فراهم می‌آورد.

شرکت هاتف به پرداز که به عنوان یکی از برگزیدگان نوآور جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال، و پایه‌گذار و طراح سیستم ثبت نام نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، تجربیات خود را در زمینه‌ی سیستم مکانیزه ثبت نام نمایشگاه (مانند دهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی) بکار بسته تا بتواند سیستم کاملا کاربردی‌ای را طراحی و پیاده سازی نماید.

طراحی سیستم EWRS بگونه‌ای است که کاربران با اطلاعات مبتدی از رایانه می‌توانند براحتی سیستم را مدیریت و راهبری نمایند و با پشتیبانی‌ای که شرکت هاتف به پرداز از این سیستم می‌نماید برگزار کننده‌ی نمایشگاه از بابت امنیت اطلاعات می‌تواند با خیال راحت به دیگر مراحل برگزاری نمایشگاه بپردازد.

شرکت هاتف به پرداز در راستای توسعه خدمات الکترونیکی خود در کنار این سیستم، سایت اطلاع رسانی و سیستم مدیریت محتوای سایت را به عنوان هدیه‌ای برای شرکت‌های برگزار کننده‌ی نمایشگاه به صورت رایگان پیاده سازی می‌نماید. که امکانات آن در ادامه ارائه می‌گردد.
 

تماس

نشانی: تهران - میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوچه دوم - پلاک 39 - واحد 5

تلفن: 22227619

کد پستی: 1547936719


انتشارات

راهنمای جوملا فارسی ورژن 3