تور مجازی
website monitoring service
خانه درباره ما
خدمات شبکه شرکت هاتف به پرداز

بخدمات شبکه - شرکت هاتف به پردازرای استفاده بهینه از شبکه چند عامل مهم وجود دارد:

نخست اینکه بدانیم این شبکه قرار است چه خدماتی به ما بدهد و چه اهدافی دارد، آیا فقط جهت دسترسی به اینترنت است یا قرار است با مجتمع نمودن فعالیت باعث کاهش هزینه‌های ما شود و یا سیستم فروش، انبار، سیستم‌های امنیتی و ... از آن استفاده می‌کنند.

دوم اینکه چه زیر ساخت‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری برای رسیدن به اهداف فوق مورد نیاز است و این زیرساخت‌ها را فراهم نماییم.

سوم اینکه بطور مناسب از امکانات فراهم شده استفاده نموده و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آوریم. ضمنا از آخرین امکانات بازار با خبر باشیم تا در صورت نیاز

بتوانیم شبکه خود را برای استفاده بهینه ارتقاء دهیم.
شرکت هاتف به پرداز در سه مرحله فوق در کنار شما بوده و به عنوان مشاور، تمام امکانات لازم برای بهره‌برداری از یک شبکه امن و مطمئن را برای شما فراهم می‌آورد.

خدمات شبکه‌ی شرکت هاتف به پرداز در سه شکل ذیل خدمت شما عزیزان ارائه می‌گردد (با کلیک روی عناون می‌توانید از توضیحات بیشتر و نرخ خدمات نیز اطلاع حاصل نمایید.):
PASSIVE (شامل نصب داکت، کابل شبکه – تلفن و برق، نصب نود (پریز)، پچ پنل، آرایش رک و ...)
ACTIVE (شامل سوئیچینگ، پیشنهاد سرور، معماری سرور، نصب ویندوز سرور، اکتیو دایرکتوری، تنظیمات مربوطه، امنیت شبکه، توزیع اینترنت و ...)
SUPPORT (پشتیبانی شامل: عیب یابی و رفع عیب، ارتقاء سیستم، رفع نیازهای نرم‌افزاری و سخت افزاری، پیشگیری از مشکلات احتمالی و ...)

 

تماس

نشانی: تهران - میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوچه دوم - پلاک 39 - واحد 5

تلفن: 22227619

کد پستی: 1547936719


انتشارات

راهنمای جوملا فارسی ورژن 3